Damian Trzeciak

Radca Prawny

@:sekretariat@kancelariars.pl

tel.+48 32 753-86-10

o mnie

Nazywam się Damian Trzeciak. Ukończyłem studia prawnicze na Uniwersytecie Śląskim. Aplikację radcowską odbywałem w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. Zostałem dopuszczony do wykonywania zawodu radcy prawnego w 2015 r.

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w sektorze energetycznym i w obsłudze podmiotów gospodarczych szczególnie z zakresu prawa energetycznego. Kilkunastoletni pracownik Urzędu Regulacji Energetyki, radca prawny, koordynator postępowań dotyczących wymierzania kar pieniężnych w POT URE w Katowicach, organizowałem i prowadziłem warsztaty związane z funkcjonowaniem rynku energii elektrycznej, jestem autorem wielu publikacji w biuletynie branżowym Urzędu Regulacji Energetyki, współautorem raportu Społeczna Odpowiedzialność Przedsiębiorstw Energetycznych, wydałem setki opinii. Przedmiotem moich zainteresowań jest prawo cywilne jak i prawo karne.

Od lat współpracuje z najlepszymi kancelariami zajmującymi się obsługą klientów indywidualnych jak i biznesowych w szczególności spółek prawa handlowego. Prowadzę sprawy i postępowania na terenie małopolski i śląska.