11

Krzysztof Bogusz

Radca Prawny

@:sekretariat@kancelariars.pl

tel.+48 32 753-86-10

o mnie

Nazywam się Krzysztof Bogusz . W 2016r uzyskałem tytuł radcy prawnego i od razu założyłem własną działalność gospodarczą. Jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach. Wcześniej, przez ponad 7 lat, pracowałem u mojego Partnera w Kancelarii Radcy Prawnego Ryszarda Stolarza w Chrzanowie na stanowisku asystenta radcy prawnego. Zaczynałem jednak od stażu, na którym przekonałem się, że obrałem właściwą ścieżkę kariery i rozwoju. W międzyczasie ukończyłem studia prawnicze i ekonomiczne w Krakowie oraz aplikację radcowską w Katowicach.

Interesuje się w szczególności prawem ubezpieczeń społecznych i od kilku lat prowadzę z powodzeniem bloga prawniczego – Odwołanie od decyzji ZUS.Ciągle jednak zdobywam doświadczenie w innych dziedzinach prawa, poszukując nowych specjalizacji. Każdą sprawę traktuję indywidualnie, nieraz jako wyzwanie, ale zawsze zgodnie z zasadami etyki zawodowej.

W mojej pracy zajmuję się szerokim wachlarzem spraw. Świadczę pomoc prawną zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorców, w szczególności spółek prawa handlowego..

Jestem Partnerem Założycielem w Kancelarii Stolarz, Bogusz Radcy Prawni Spółka partnerska. www.sblegal.pl